Щороку 21 травня відбувається вручення однієї з головних відзнак для професійних журналістів і журналісток в Україні — Премії імені Георгія Ґонґадзе. Цього року її отримала Тетяна Трощинська, директорка департаменту стратегічного аналізу та розвитку соціально впливового контенту на Суспільному.
"Я отримую кредит довіри у професії, з якої не пішла. Це означає, що я маю пам'ятати і далі доводити, що журналістика — це професія небайдужих сміливих людей. І це вдячність усім колегам, журналістам і журналісткам, письменникам, поетам, які стали військовими, і завдяки яким можемо бути далі у цій професії і в нашій країні", — зауважила Тетяна Трощинська.
Тетяна Трощинська у журналістиці вже понад 30 років. Має авторські програми й успішно реалізовані проєкти. З 2018 до 2024 року була головною редакторкою "Громадського радіо". Зараз Тетяна продюсерка суспільно-політичного токшоу "Новий відлік" і ведуча Радіо Культура. А з квітня 2024 року очолює департамент стратегічного аналізу та розвитку соціально впливового контенту Суспільного Мовлення. Також Тетяна розробляє й проводить тренінги зі стратегічної та кризової комунікації, конфлікт-менеджменту, розвитку комунікативних і медіанавичок. Фіналістка Премії Ґонґадзе-2022.
Премія імені Георгія Ґонґадзе заснована 2019 року Українським ПЕН у партнерстві з родиною Георгія Ґонґадзе, Києво-Могилянською бізнес-школою та виданням "Українська правда". Вручається традиційно 21 травня — у день народження Георгія Ґонґадзе.
Нагадаємо, окрім Тетяни Трощинської, на премію також номінувалися журналістки Анна Бабінець ("Слідство.Інфо"), Ольга Руденко ("Kyiv Independent"). Цьогорічне вручення Премії імені Георгія Ґонґадзе транслював ютуб-канал Першого.
-- Суспільне Мовлення — незалежна медіакомпанія з потужним охопленням на всіх платформах: телеканали Перший, Суспільне Новини, Суспільне Культура, Суспільне Спорт та національна мережа місцевих каналів; радіостанції Українське Радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура, Радіоточка. Лише перевірені новини читайте на сайті suspilne.media, на національних і місцевих диджитал-платформах. Ми мовимо мовами нацспільнот, представляємо Україну на Євробаченні, розвиваємо дитячий ресурс "Бробакс", навчаємо медіаспільноту в Академії Суспільного Мовлення. Маємо Суспільне Медіатеку — платформу унікальних відео та аудіо Суспільного від 1950-х і до сьогодні. Захищаємо свободи в Україні.
|