На сайте проводятся технические работы. Комментарии к фильмам/сериалам/передачам/новостям временно не работают. Приносим извинения за доставленные неудобства.
Телевизионный портал ВсёТВ
 
  Регистрация    Забыли пароль?
Я ищу передачу:
Телепрограмма
 Суббота, 23 ноября
11121314151617 
пнвтсрчтптсбвс 
18192021222324 

на весь день
 Время:  19:00
   



Каналы: украинский базовый
   
   составить свой набор
 

новости телевидения


Детективний цикл "Речдок": цікаві факти про проєкт

22.02.2024

Детективний цикл Речдок: цікаві факти про проєкт

На телеканалі НТН продовжує виходити детективний цикл "Речдок". У будні о 17:30 глядачі разом із ведучим Артемом Позняком розгадують кримінальні загадки та стежать за тим, як досвідчені слідчі розслідують заплутані злочини минулого, що ґрунтуються на реальних подіях і тривалий час зберігалися під грифом "таємно". Детективний цикл вирізняється серед інших проєктів такого жанру оригінальністю ідеї. У чому ж його особливість?

У центрі розслідування – речдок

У проєкті "Речдок" розповідають про розслідування заплутаних злочинів, що ввійшли до історії криміналістики другої половини минулого століття. Тоді слідчі розкривали складні справи без допомоги гаджетів і технічних пристроїв, використовуючи лише інтуїцію, знання, власний досвід та… речові докази. І якась незначна, на перший погляд, деталь у руках досвідченого детектива могла перетворитися на важливий речовий доказ, що допомагав викрити злочинця. Хто б міг припустити, що головним доказом розслідування розкрадань держмайна стане лист Олександра I до Наполеона? Чи що браслет кінця XIX століття допоможе розкрити вбивство прибиральниці дитячого садка? Чи що на слід злочинця виведе шпилька з шовковою ниткою?

Дослідження епохи

Проєкт – не просто детектив. Це ще й дослідження та вивчення минулого. Історії розслідувань охоплюють період 1945-1985 років минулого століття. Злочини та розслідування тісно переплетені з предметами та подіями тих часів. Глядач, спостерігаючи за перебігом слідства, дістає цікаву історичну інформацію. Коли й чому вирішили відкрити гробницю Тамерлана? Чому церемоніальних вартових лондонського Тауера називають біфітерами? Коли з'явилися перші скейтборди та скільки в середині сімдесятих коштував поліетиленовий пакет із рекламою? Ця цікава інформація не секретна, але в "Речдоку" вона вплетена в загальний клубок захопливої детективної історії й сприймається по-новому, у прив'язці до конкретного часового періоду.

Атмосфера минулого

Щоб правдоподібно відтворити в ефірі події 40-80-х років минулого століття, сценаристи проєкту перечитували томи історичної літератури та підписки журналів того часу, переглядали сотні годин хроніки, консультувалися зі спеціалістами. Навіть діалоги в проєкті прописані з використанням мови, що відрізняється від сучасної. А художники-постановники опрацьовували кожну знімальну локацію до дрібниць, щоб достовірно передавати в кадрі атмосферу минулого. Їм доводилося маскувати нові склопакети на вікнах будівель та рекламні банери на вулицях, "старити" меблі й "додавати віку" побутовим предметам, а також витрачати багато часу на пошуки різних артефактів того періоду.

Команда спеціалістів

Над детективним циклом "Речдок" паралельно працювало 14 знімальних груп. Для незмінного ведучого циклу – актора Артема Позняка – участь у цьому проєкті стала своєрідною школою. Адже до цього в нього не було досвіду роботи телеведучим. Зате з роботою слідчих Артем був знайомий із дитинства, адже його мама працювала машиністкою в карному розшуку і часто брала сина з собою на роботу. Що ж стосується зйомок самих кримінальних історій, то в них були задіяні і досвідчені актори, і початківці. Завдяки стилістам та художникам із гриму їхній зовнішній вигляд часто змінювався до невпізнанності. Як зізнавалися актори, робота в детективному циклі приваблювала їх насамперед можливістю поринути в атмосферу минулого століття. Це недалеке, але все ж таки минуле. Дехто пам'ятає його як роки свого дитинства, хтось знає про той період із розповідей батьків чи бабусь, а для декого це вже кадри кінохроніки.

Дивіться детективний цикл "Речдок" із понеділка по п’ятницю о 17:30 на каналі НТН.


Комментариев: 0      Версия для печати  версия для печати


Другие новости раздела:

Моя історія: актор-військовослужбовець Володимир Ращук поділиться секретами серіалу Прикордонники"Моя історія": актор-військовослужбовець Володимир Ращук поділиться секретами серіалу "Прикордонники" // 22.11

Стартувала "Школа відповідального блогерства" для молодих лідерів думок від "Детектор Медіа" та ГО UMIND // 22.11
Айфон в Украине: где купить гаджет мечты // 22.11
"Якщо немає якісного фільму, ми повинні його зробити": Олександр Зінченко про новий проєкт Суспільного // 21.11
"Конотопська відьма" потрапила в тренди на Київстар ТБ серед фільмів за покупкою // 21.11




комментарии к новости     всего комментариев: 0
Table 'vsetv.articles_interactive' doesn't exist
Ваше мнение о новости :
Ваш ник: В ваш ник будут добавлены слова "гость сайта"
Текст Вашего сообщения должен содержать не менее 20 букв. Разрешено использовать не более 50% латинских букв.
Запрещено добавление рекламных сообщений, сообщений, которые не имеют информационной нагрузки и не касаются темы.
Все правила
Я соглашаюсь с правилами добавления сообщений.

 
Последние новости:

"Моя історія": актор-військовослужбовець Володимир Ращук поділиться секретами серіалу "Прикордонники" // Украина

Стартувала "Школа відповідального блогерства" для молодих лідерів думок від "Детектор Медіа" та ГО UMIND // Украина

Айфон в Украине: где купить гаджет мечты // Украина

"Якщо немає якісного фільму, ми повинні його зробити": Олександр Зінченко про новий проєкт Суспільного // Украина

"Конотопська відьма" потрапила в тренди на Київстар ТБ серед фільмів за покупкою // Украина

все новости









главная страница | телепрограмма: вся, фильмы, сериалы, спорт, для детей, инфо | телеканалы, новости тв, киноэнциклопедия, энциклопедия сериалов
© 2001-2024 Телевизионный портал ВсёТВ

Сервис EPG для ТВ-провайдеров  |  Телекомпаниям  |  Реклама на сайте

Обратная связь  |  Вакансии
Администрация сайта не несет ответственности за изменения в программе телеканалов и за содержание рекламных баннеров и объявлений. Частичное или полное использование информации, размещенной на сайте www.vsetv.com, для коммерческих целей или для общественного пользования в каком бы то ни было виде без письменного разрешения администрации запрещено.